ניהול וחלוקת האלכוהול

 

חבילת בר מהאולם או להביא את האלכוהול לחתונה לבד?

בואו נדבר על הנושא שמעסיק המון זוגות (בעיקר במרכז הארץ) האולם נותן לנו חבילת בר בתוספת תשלום למנה לכל אורח. האם זה משתלם? או האם להביא אלכוהול באופן עצמאי וניתן לבר וגם לשולחנות? 

ישנם מספר יתרונות בחבילת אלכוהול מהבר באולם. לא צריך לדאוג לכמויות. לא צריך לשלם דמי מזיגה (כן יש מקומות שדורשים את זה) והמחיר משתנה בהתאם לגודל האירוע.. בנוסף המחירים משתנים מאולם לאולם ובהתאם לסוגי האלכוהול שהחבילה מציעה. 

איפה הבעייתיות פה? אי אפשר לחלק אלכוהול לשולחנות ואם אפשרי מחירי הבקבוק לא בהתאם לשוק אלה הרבה יותר גבוהים, והכי חשוב שבסוף האירוע האלכוהול שנשאר הוא לא שלכם. 

גם כמביאים אלכוהול באופן עצמאי ישנם לא מעט יתרונות. אפשר לחלק לשולחנות אלכוהול ובכך לתת יותר לאורח, אין ״קמצנות״ מסויימת בכמויות שמוזגים בבר, והכי חשוב שהאלכוהול הוא שלכם! בסוף האירוע חוזר אליכם הבקבוקים ותוכלו להחזיר את הבקבוקים הסוגרים לספק שממנו קניתם אתו. השתייה הפתוחה תוכל לשמש לשבת חתן או לכל מטרה אחרת..

 

בואו נהפוך את זה למספרים.. אם לדוגמא בחתונה שלכם יש 500 איש והבר באולם מציע בתוספת של ₪20 למנה( מחיר ממוצע ) חבילת אלכוהול בבר. זה אומר שהאלכוהול שלכם באירוע עלה כ-₪10,000

וניקח את אותו נתון ונביא אלכוהול באופן עצמאי ואפילו נפרגן בכמויות נגיע בערך לאותו הסכום.. 

אבל סביר להניח שיחזור אלינו לא מעט בקבוקים סגורים בסוף האירוע. ואחרי קיזוז מול הספק המחיר יהיה יותר נמוך ממחיר הבר. ובנוסף שמנו על השולחנות בקבוקים לפי הרצון שלכם ולא הוגבלנו בסוגי האלכוהול כי הבאנו מה שרצינו. 

 

יתרונות של חבילת בר:

1. נוח מאוד.

2. לא צריך לקנות אלכוהול לבד ולהביא אותו לאולם. 

 

חסרונות:

1. יקר

2. מוגבל בכמויות בשולחנות

3. אלכוהול לא שלכם

 

יתרונות של אלכוהול באופן עצמאי:

1. אין הגבלות על סוגים וכמויות.

2. אפשר לחלק בשולחנות.

3. האלכוהול שנשאר שלכם 

4. יותר משתלם

 

חסרונות:

1. צריך לקנות לבד ולהביא אותו לבד לאולם.

2. צריך לפקח עליו ולתקצב את הבר במהלך כל הערב , ובשביל זה אנחנו פה...

שלכם צוות ׳סיטאפ׳ - החברה לניהול אירועים.