סידורי הושבה

 

אנחנו מקבלים המון טלפונים מזוגות שאומרים: ״ אנחנו לא צריכים הושבה יש לנו תוכנת הושבה מהאולם, התקשרנו שתטפלו ב..״ ולאחר כמה דקות שיחה , הם מבינים שמה שמגיע בחינם כנראה יעלה להם לא מעט כסף באירוע  ישנם הרבה תוכנות חינמיות שמוצעות ברחבי הרשת או שהאולם עצמו מציע לכם אותם.. הבעיה היא כמובן שהם מסונכרנים עם הנתונים שהזנתם בפנים.. אני אסביר :

 

בתוכנה שמקבלים בחינם מהאולם חשופה לא רק לכם אלה גם לאולם. במקרה כזה לא תוכלו לשחק להזיז ולהתחייב על פחות ממה שהכנסתם לתוכנה שלהם, כי האולם רואה את מה שהזנתם. מעבר לכך שהוא מגביל את הפעילות שלכם כמה ימים לפני האירוע הוא גם מגביל את הפונקציות שניתן לעשות בה 

ניתן דוגמא: עשיתם אישורי הגעה והכמות שאישרה היא 500 מוזמנים, לפי החישוב אתם צריכים להתחייב על פחות 50 איש (כ10% פחות) אך בתוכנה מהאולם אין אפשרות כזאת, מה שהזנתם כך תתחייבו( תלוי בהגבלות שהאולם עצמו מזין) במקרים אחרים יהיה אפשרות ל5% רזרבה שפתוחה כשולחנות רזרבה ולא כרזרבה בתוך השולחנות. אתם מבינים? אישרו הגעה 500 איש ותצטרכו להתחייב על 500 איש או במקרה הטוב על 475 איש.. עדיין סטטיסטית תשלמו על 25 מנות יותר לאולם במקרה הטוב .

עוד הגבלה היא שלא ניתן להזין יותר מוזמנים בשולחנות ממה שהאולם מציע. אם יש שולחן של 10 מוזמנים לא תוכלו להכניס אליו 12 מוזמנים. למה להזין 12 מוזמנים? כי סטטיסטית יגיעו פחות ממה שהזמנתם .

 

מה היתרונות שלנו :

אצלנו כל זוג מקבל שם משתמש וסיסמא אישי לתוכנה שלנו. היא מוצפנת ומאובטחת ואף גורם חיצוני כמו האולם או כל ספק אחר לא יכול להיכנס ולראות מה הזנתם בתוכה. כשאנחנו נותנים לכם את הגישה הכל כבר בפנים, האורחים שלכם מסודרים לפי סדר הא , ב, לפי קטגוריות שהכנו לפני, וסקיצה(תרשים) של האולם שבו אתם מתחתנים. כל מה שנותר לכם לעשות זה ״לגרור״ את האורחים למקומם לפי בחירתכם. אתם מקבלים ליווי אישי לאורך כל הדרך בכל שעה ולא מענה מנציג צ׳אט, אין מגבלות על כמויות בשולחנות, אנחנו מדריכים אתכם איך לשלב את ה״רזרבות״ בצורה נכונה בתוך השולחנות ולא כשולחנות נפרדים דבר שיחסוך לכם המון כסף. הממשק שלנו מאוד ידידותי לכם ומאוד קל לתפעול. לאחר שסיימתם אנחנו נותנים לכם פלט מסודר נפרד עם כמות מומלצת לפתיחת האולם ( ההתחייבות המינימלית) אחרי חישובים נכונים שאנחנו עושים כדי שלא תתחייבו על יותר מידי וגם לא מעט מידי. עם הפלט הזה תוכלו לגשת לאולם ולהתחייב על כמות נכונה .

ביום הכי חשוב שלכם אנחנו שם כדי לקבל את בשבילכם! מקבלים את האורחים, נותנים להם את פתקי ההושבה ומסדרים בפועל את האורחים בשולחנות.

אבל על זה נדבר במאמר הבא...