אודות 

 

מי אנחנו?

לאחר כ-10 שנים כמנהלי אירועים באולמות נחשבים הרגשנו תחושת מיצוי מתחום האולמות, הבנו שישנה בעיה גדולה מאוד בתחום האירועים, הכל נורא מפותח ומתקדם אבל משהו אחד נשאר בסיסי ולא מטופל. היחס האישי והעזרה לזוגות צעירים בתחילת דרכם, אותם זוגות לא מקבלים את ההכוונה הנכונה והייעוץ המתאים כדי בסופו של דבר, להתחתן נכון.

במהלך עבודתנו בתחום ראינו אלפי זוגות שפשוט עושים טעויות במהלך כל הדרך, טוב בכל זאת הם מתחתנים בפעם הראשונה..  ומפה נוצר הרעיון של סיטאפ. 

 

סיטאפ נוצרה כדי לתת את התמיכה, הייעוץ, והכוונה לזוגות האלו שבסך הכל רוצים להתחתן.. ואם עושים את זה נכון, לא צריך ללכת לבנק יום אחרי החתונה ולבקש הלוואה, אלה להפקיד את הכסף.

מעבר לפאן הכספי מטרתנו היא לתת שקט נפשי לזוג ולסובבים אותו להתחתן,להנות ולשמוח בשמחת הזוג. 

 

מי זה סיטאפ?

סיטאפ מורכבת ממספר אנשים שהתעסקו בעברם בתפקידים ניהוליים באולמות אירועים שונים-מנהלי אירועים, רבי מלצרים, קפטנים ומנהלי ברים. אותם אנשים יודעים לטפל בכל בעיה שנוצרת במהלך כל אירוע, באדיבות ובמקצועיות רבה.

 

מה מאפיין אותנו?

סיטאפ משקיע מאמצים רבים  כדי להיות הכי מתקדמים טכנולוגית בתחום האירועים.

התוכנה שאנו פיתחנו מעודכנת ומתפתחת בהתאם לשוק האירועים, נוחה ונגישה לכל משתמש. השירות והתמיכה שלנו היא 24/7, לא נציג צ'אט או נציג אינטרנטי אלה מענה אנושי מאחד המנהלים בחברה.עמדות קבלת הפנים שלנו ייחודיות ומרשימות והופכות כל כניסת אולם ליעילה ומרשימה,תוך מתן יחס אישי לכל אורח בזמן קצר בהרבה מהרגיל.