זוגות ממליצים

"צוות מקסים ,מקצועי,שרותי אדיב ,לווי צמוד לפני וביום הארוע ,ביום הארוע כל הנטל והאחריות עברו לידי צוות סיטאפ שעשו זאת על הצד הטוב ביותר ,ממליצה ואמשיך להמליץ בחום !!!!"

 

 

 

 משפחת אמסלם 19.10.17 - אדם וחווה

רון ואיתי תודה רבה לכם!!! אין ספק שזאת הייתה החלטה נכונה לקחת אתכם. האירוע התנהל כמו שצריך ודאגתם להכל ומאוד הקלתם עלינו וגם לא פחות חשוב על בני המשפחה שלא היו צרכים לדאוג לכלום. גם לפני החתונה דאגתם, הרגעתם והנחתם. תודה רבה ואני ממליצה בחום!!! 

 

אנסטסיה וצביקה 25.1.18 - בקתה ביער

" חברת סיטאפ במילה אחת אלופים!!!!
מהרגע שהתחלנו לעבוד מולם הם נתנו לנו מענה ומקצועיות ידעו לכוון אותנו ולעזור לנו בכל מה שהיינו צריכים!
ביום האירוע הושיבו את כל האורחים שלנו הצורה מסודרת!
תודה לכם ותודה גם לך רון על כל העבודה ושבזכותך הייתי רגועה שכולם יושבים על כל הסבלנות שלך מולנו!! "

 

שירה ואבישי 15.2.18 - טרויה

טוב נו מה אני בעצם צריכה להרחיב במילים?! רונצ'ו ... אביבוש ... במילה אחת - נסיכים!!!
סידורי ההושבה עברו בצורה חלקה ומושלמת ללא בעיות החלוקת אלכוהול נעשתה בצורה קפדנית ומושקעת
הליווי הצמוד והדאגה האינסופית שהכל יעבור כמו שצריך וכמובן לדאוגלשלומינו 
אתם אלופים! אין ספק שעשינו את הבחירה הנכונה! בזכותכם החתונה עברה בצורה מושלמת

 

הילה ואור 22.3.17 - הינומה 

 פשוט אלופים ! חובה בכל אירוע ! קיבלנו יחס אישי וצמוד בכל שעה ובכל שאלה והכי חשוב שהיה לנו אירוע רגוע .. לא דאגנו לדקה כי ידענו שיש מי שמטפל בדברים בצורה הטובה ביותר :)

 

נועה ובן 28.6.17 - הינומה

"תודה על הארגון ניהול החתונה עצמה, סידורי ההושבה וניהול האלכוהול קשובים לכל שאלה בכל שעה, עבודה מול אפליקציה נוחה בתכנון וביום האירוע עצמו, הרגשנו שיש לנו בוס מטעמנו לאירוע, שקט לגבי ההושבה, שקט לגבי האלכוהול וניהול האירוע וראש שקט לשמח ולחגוג ! תודה על הכל ! וכמובן ממליצים בחום על השירות שלהם ! שווה כל שקל ! "

 

 שירן ונתנאל 26.10.17 - אדם וחווה

" ברגע האחרון החלטנו שאנחנו הולכים על חברה לסידורי הושבה וקיבלנו עצה מנטלי בוזגלו על רון מסיטאפ. תוך שעתיים רון הציב לנו את כל האורחים בשולחנות ובעצות כמו שרק הוא יודע הצלחנו לצאת מהאירוע הזה בלי מקומות מופסדים. חובה בכל אירוע! רון תודה רבה על הכל... "

 

עדי ויגאל 19.12.17 -קדמא 

"התלבטנו אם לקחת מפיקי אירוע חיצוניים וכל כך שמחים שהחלטנו כן לקחת!קיבלנו ליווי לאורך כל הדרך ועזרו לנו המון עם שאלות תהיות התלבטויות.. באירוע עצמו הצוות גרם להכל להסתדר וזה פשוט היה מדהים לא לדאוג לכלום.. ההושבה עצמה, הלו"ז שזרם והיחס המהמם. מאוד מאוד ממליצים לזוגות שרוצים ראש שקט, ואין לזה תחליף ביום הזה באמת. כל כך כיף לעבוד עם אנשים טובים! תודה רבה על הכל!!"

 

נועם ורן 3.10.17 - אדם וחווה

החתונה שלנו התקיימה ב-31.1.18, ימים ספורים לפני האירוע הבנו שאנחנו מאבדים שליטה על סידור השולחנות ומתחילים להיווצר יותר מדי חורים ומקומות שנשארו באוויר. ההחלטה לקחת את חברת סיטאפ הייתה מבחינה אסטרטגית ההחלטה הכי טובה שיכולנו לקבל- גם מענה איכותי ונעים תוך פרק זמן קצר, וגם שירות ועבודה מעולה ויעילה שחסכה לנו לא מעט כאב ראש ולא פחות חשוב- לא מעט כסף. מומלץ בחום!

 

אדווה ודור 31.1.8 - טרויה